rekrytointi

Tiimi

triangle-image

Suunnittelemme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Rakennamme, roudaamme ja ohjaamme onnistuneita tapahtumia. Olemme paikan päällä ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Olemme tehneet tämän jo yli 1500 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova.

Haluatko liittyä meihin?
Lähetä tarinasi CV:n kera
rekry@factornova.com

Kai Ignatius

Sales Director
+358 (0) 500 604 531
kai.ignatius@factornova.fi

Mirka Santanen

Account Director
+358 (0)40 5388201
mirka.santanen@factornova.fi

Tea Rautiainen

Account Manager
+358 (0)40 7054899
tea.rautiainen@factornova.fi

 

Jarkko Mélart

Account Manager
+358 (0)44 3779610
jarkko.melart@factornova.fi

Janne Arolinna

Sales and Marketing Planner
+358 (0) 45 1313920
janne.arolinna@factornova.fi

Anna Ahlbom

Event Specialist

Thomas Löfström

Concept Designer
+358 (0) 45 3443044
thomas.lofstrom@factornova.fi

Nanelia Kontuvuori

Graphic Designer
+358 (0) 40 7446278
nanelia.kontuvuori@factornova.fi

Tuulia Hakamäki

Project Director
+358 (0)400 699018
tuulia.hakamaki@factornova.fi

Nikita Gavrilenko

Event Manager
+358 (0)45 6793182
nikita.gavrilenko@factornova.fi

Johannes Emenike

Event Manager
+358 (0) 400 588 910
johannes.emenike@factornova.fi

Piia Weittikoski

Project Director
+358 (0)40 502 1707
piia.weittikoski@factornova.fi

Santeri Seppälä

Event Manager
+358 (0)40 5436 991
santeri.seppala@factornova.fi

Virpi Lappalainen

Project Director
+358 (0)40 770 1691
virpi.lappalainen@factornova.fi

Iina Pihlman

Event Manager
+358(0)400 588 570
iina.pihlman@factornova.com

Johanna Rantakokko

Event Manager
+358 (0)40 5464790
johanna.rantakokko@factornova.fi

Igor Nikitin

Project Manager
+358 (0)40 845 4120
igor.nikitin@factornova.fi

Susanna Kujala

Freelance Producer
susanna.kujala@factornova.fi

Mikko Noronen

Director of Production & Partnerships
+358 (0)400 675 227
mikko.noronen@factornova.fi

Seppo Helin

Member of the Board
+358 (0)400 443 966
seppo.helin@factornova.fi

Pekka Soini

Chairman of the Board