Tiimi – Factornova

Tiimi

triangle-image

Suunnittelemme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Rakennamme, roudaamme ja ohjaamme onnistuneita tapahtumia. Olemme paikan päällä ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Olemme tehneet tämän jo yli 1500 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova.

Kai Ignatius

Sales Director
+358 (0) 500 604 531
kai.ignatius@factornova.fi

Pauliina Kuokka

Account Director
+358 (0)400 70 8787
pauliina.kuokka@factornova.fi

Jarno Siitonen

Account Director
+358 (0)50 5885617
jarno.siitonen@factornova.fi

Tea Rautiainen

Account Manager
+358 (0)40 7054899
tea.rautiainen@factornova.fi

 

Jarkko Mélart

Account Manager
+358 (0)44 3779610
jarkko.melart@factornova.fi

Roope Musto

Account Manager
+358 (0)40 150 7673
roope.musto@factornova.fi

Jarno Ziprus

Account Manager
+358 (0)40 588 8713
jarno.ziprus@factornova.fi

Anna Ahlbom

Event Specialist
+358 (0)50 396 7574
anna.ahlbom@factornova.fi

Thomas Löfström

Concept Designer
+358 (0) 45 3443044
thomas.lofstrom@factornova.fi

Soja Heino

Concept Designer
+358 (0)40 835 1195
soja.heino@factornova.fi

Riikka Airaksinen

Art Director
+358 (0) 40 752 4833
riikka.airaksinen@factornova.fi

Nanelia Kontuvuori

Graphic Designer
+358 (0) 40 7446278
nanelia.kontuvuori@factornova.fi

Osmo Nunoo

Event Manager
+358 (0) 40 0527 984
osmo.nunoo@factornova.fi

Anne Lahtinen

Event Manager
+358 (0) 40 715 2044
anne.lahtinen@factornova.fi

Tuulia Hakamäki

Project Director
+358 (0)400 699018
tuulia.hakamaki@factornova.fi

Johannes Emenike

Event Manager
+358 (0) 400 588 910
johannes.emenike@factornova.fi

Piia Weittikoski

Project Director
+358 (0)40 502 1707
piia.weittikoski@factornova.fi

Santeri Seppälä

Event Manager
+358 (0)40 5436 991
santeri.seppala@factornova.fi

Virpi Lappalainen

Project Director
+358 (0)40 770 1691
virpi.lappalainen@factornova.fi

Anton Tuuva

Event Manager
+358 (0) 40 583 4744
anton.tuuva@factornova.fi

Iina Pihlman

Event Manager
+358(0)400 588 570
iina.pihlman@factornova.com

Igor Nikitin

Project Manager
+358 (0)40 845 4120
igor.nikitin@factornova.fi

Susanna Kujala

Freelance Producer

susanna.kujala@factornova.fi

Nina Haimi

HR Manager
+358 (0)50 5201374
nina.haimi@factornova.fi

Mikko Noronen

CEO
+358 (0)400 675 227
mikko.noronen@factornova.fi

Seppo Helin

Member of the Board
+358 (0)400 443 966
seppo.helin@factornova.fi

Tarja Helin

CFO
+358 (0)40 512 6550
tarja.helin@factornova.fi