Tiimi - Factor Nova
rekrytointi

Tiimi

triangle-image

Suunnittelemme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Rakennamme, roudaamme ja ohjaamme onnistuneita tapahtumia. Olemme paikan päällä ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Olemme tehneet tämän jo yli 1500 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova.

Haluatko liittyä meihin?
Lähetä tarinasi CV:n kera
rekry@factornova.com

Jarkko Mélart

Account Director
+358 (0)44 377 9610
jarkko.melart@factornova.fi

Olli Bergman

Account Director
+358 (0)40 705 3490
olli.bergman@factornova.fi

Himbe Sharma

Account Director
+358 (0)40 120 4645
himbe.sharma@factornova.fi

Anna Ahlbom

Account Manager
+358 (0)50 396 7574
anna.ahlbom@factornova.fi

Janne Arolinna

Sales and Marketing Planner
+358 (0)45 131 3920
janne.arolinna@factornova.fi

Nanelia Kontuvuori

Art Director
+358 (0)40 744 6278
nanelia.kontuvuori@factornova.fi

Patricia Pousar

Concept Designer
+358 (0)50 412 1772
patricia.pousar@factornova.fi

Juha Grönberg

Graphic Designer
+358 (0)40 351 6016
juha.gronberg@factornova.fi

Kari Rajaniemi

Graphic Designer
+358 (0)44 042 4288
kari.rajaniemi@factornova.fi

Virpi Lappalainen

Project Director
+358 (0)40 770 1691
virpi.lappalainen@factornova.fi

Anne Lahtinen

Project Manager
+358 (0)40 715 2044
anne.lahtinen@factornova.fi

Hilla Pesonen

Project Manager
+358 (0)44 098 4119
hilla.pesonen@factornova.fi

Igor Nikitin

Project Manager
+358 (0)40 845 4120
igor.nikitin@factornova.fi

Anna Koskinen

Event Manager
+358 (0)40 079 4094
anna.koskinen@factornova.fi

Sofia Gill

Freelance Producer
+358 (0)41 501 6956
sofia.gill@factornova.fi

Susanna Kujala

Freelance Producer
susanna.kujala@factornova.fi

Mikko Noronen

Head of Planning & Business Development
+358 (0)400 675 227
mikko.noronen@factornova.fi

Seppo Helin

Member of the Board
+358 (0)400 443 966
seppo.helin@factornova.fi

Pekka Soini

Chairman of the Board