Tiimi - Factor Nova
rekrytointi

Tiimi

triangle-image

Ideoimme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Suunnittelemme, tuotamme ja mahdollistamme elämykselliset tapahtumat. Olemme tapahtumissa ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Tämän olemme tehneet jo yli 2000 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova – innovatiivinen tapahtumamarkkinointitoiminto Helsingistä.

Haluatko liittyä meihin? Lähetä tarinasi CV:n kera rekry@factornova.com

Jarkko Mélart

Account Director, Team Lead
+358 (0)44 377 9610
jarkko.melart@factornova.fi

Kai Ignatius

Sales Director
+358 (0)500 604 531
kai.ignatius@factornova.fi

Anna Ahlbom

Account Manager
+358 (0)50 396 7574
anna.ahlbom@factornova.fi

Olli Peuhu

Account Manager
+358 (0)400 726 186
olli.peuhu@factornova.fi

Janne Arolinna

Sales & Marketing Planner
+358 (0)45 131 3920
janne.arolinna@factornova.fi

Mikko Noronen

Head of Planning & Business Development, Team Lead
+358 (0)400 675 227
mikko.noronen@factornova.fi

Nanelia Kontuvuori

Art Director
+358 (0)40 744 6278
nanelia.kontuvuori@factornova.fi

Juha Grönberg

Graphic Designer
+358 (0)40 351 6016
juha.gronberg@factornova.fi

Kari Rajaniemi

Graphic Designer
+358 (0)44 042 4288
kari.rajaniemi@factornova.fi

Virpi Lappalainen

Project Director, Team Lead
+358 (0)40 770 1691
virpi.lappalainen@factornova.fi

Anna Koskinen

Project Manager
+358 (0)40 079 4094
anna.koskinen@factornova.fi

Essi Ollonqvist

Event Coordinator
+358 (0)44 500 6170
essi.ollonqvist@factornova.fi

Heli Sydänpuro

Event Coordinator
+358 (0)40 844 5801
heli.sydanpuro@factornova.fi

Hilla Pesonen

Freelance Producer
+358 (0)400 991 022
hilla.pesonen@factornova.fi

Sofia Gill

Freelance Producer
+358 (0)41 501 6956
sofia.gill@factornova.fi

Susanna Kujala

Freelance Producer
susanna.kujala@factornova.fi

Harri Håkansson

Account Manager
+358 (0)44 511 8891
harri.hakansson@factornova.fi

Katja von Alfthan

Business & Development Director
+358 (0)40 556 2234
katja.vonalfthan@factornova.fi

Pekka Soini

Chairman of the Board