Me

henksu_tausta

Me kuuntelemme, ymmärrämme ja innostumme. Pidämme sinusta ja tavoitteidesi toteutumisesta huolta. Luomme rohkeasti uutta ja ideoimme isoa, mutta ymmärrämme myös yksityiskohtien tärkeyden. Suunnittelemme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Rakennamme, roudaamme ja ohjaamme onnistuneita tapahtumia. Olemme paikan päällä ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Olemme tehneet tämän jo yli 1500 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova.

Sales / BFF

anna3

Anna Ahlbom

Account Manager

+358 (0)50 396 7574

anna.ahlbom@factornova.fi

Pauliina-Kuokka-1-400x256

Pauliina Kuokka

Account Manager

+358 (0)400 70 8787

pauliina.kuokka@factornova.fi

jarno2

Jarno Siitonen

Account Director

+358 (0)50 5885617

jarno.siitonen@factornova.fi

juha

Juha Hauhio

Sales Director

+358 (0)50 599 9033

juha.hauhio@factornova.fi

Project lead

nina2

Nina Haimi

Project Manager

+358 (0)50 520 1374

nina.haimi@factornova.fi

tuulia2

Tuulia Hakamäki

Project Manager

+358 (0)400 699018

tuulia.hakamaki@factornova.fi

virpi3

Virpi Lappalainen

Project Manager

+358 (0)40 770 1691

virpi.lappalainen@factornova.fi

Piia-Weittikoski1-400x256

Piia Weittikoski

Project Manager

+358 (0)40 502 1707

piia.weittikoski@factornova.fi

susanna_factornova_henkilo%cc%88kuva

Susanna Kujala

Project Assistant

+358 (0)50 346 7540

susanna.kujala@factornova.fi

Jan-Erik-400x256

Tiina Skogberg

Project Assistant

+358 (0) 40 521 2859

tiina.skogberg@factornova.fi

Creative

Riikka-Airaksinen-1_nettisivuille1-400x256

Riikka Airaksinen

Graphic Designer

+358 (0) 40 752 4833

riikka.airaksinen@factornova.fi

thomas

Thomas Löfström

Concept Designer

+358 (0) 45 3443044

thomas.lofstrom@factornova.fi

DSC9548-400x256

Jan-Erik Lindroos

3D Designer

+358 (0)40 527 0943

jan-erik.lindroos@factornova.fi

Administration

Seppo-Helin-400x256

Seppo Helin

Chairman of the Board

+358 (0)400 443 966

seppo.helin@factornova.fi

tarja

Tarja Helin

CFO

+358 (0)40 512 6550

tarja.helin@factornova.fi

Operative management

mikko3

Mikko Noronen

Managing Director

+358 (0)400 675 227

mikko.noronen@factornova.fi