Me | Factor Nova

Me

henksu_tausta

Me kuuntelemme, ymmärrämme ja innostumme. Pidämme sinusta ja tavoitteidesi toteutumisesta huolta. Luomme rohkeasti uutta ja ideoimme isoa, mutta ymmärrämme myös yksityiskohtien tärkeyden. Suunnittelemme, visualisoimme ja tarinoimme, mutta tartumme myös tinkimättä toimeen. Rakennamme, roudaamme ja ohjaamme onnistuneita tapahtumia. Olemme paikan päällä ensimmäisenä ja poistumme viimeisenä. Olemme tehneet tämän jo yli 1500 kertaa ympäri maailmaa. Me olemme Factor Nova.

Customer Relations / BFF

Siiri

Siiri Akrenius

Account Manager

+358 (0) 40 526 40 56

siiri.akrenius@factornova.fi

Kaitsu

Kai Ignatius

Sales Director

+358 (0) 500 604 531

kai.ignatius@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-14

Anna Ahlbom

Account Manager

+358 (0)50 396 7574

anna.ahlbom@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-12

Pauliina Kuokka

Account Director

+358 (0)400 70 8787

pauliina.kuokka@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-10

Jarno Siitonen

Account Director

+358 (0)50 5885617

jarno.siitonen@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-11

Juha Hauhio

Director

+358 (0)50 599 9033

juha.hauhio@factornova.fi

Project lead

Irina

Irina Niiranen-Koli

Event Manager

+358 (0)50 535 6666

irina.niiranen-koli@factornova.com

Anton

Anton Tuuva

Event Manager

+358 (0) 40 583 4744

anton.tuuva@factornova.fi

Susanna-Kujala-400x256

Susanna Kujala

Freelance Producer

susanna.kujala@factornova.fi

Linda1

Linda Kivistö

Event assistant

+358 (0) 45 122 3622

linda.kivisto@factornova.fi

Nina Helin

Nina Haimi

Project Manager

Maternity leave

FactorNova_Tiimikuvat-4

Tuulia Hakamäki

Project Director

+358 (0)400 699018

tuulia.hakamaki@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-5

Virpi Lappalainen

Project Director

+358 (0)40 770 1691

virpi.lappalainen@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-9

Piia Weittikoski

Project Director

+358 (0)40 502 1707

piia.weittikoski@factornova.fi

Igor

Igor Nikitin

Project Manager

+358 (0) 40 845 4120

igor.nikitin@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-3

Tiina Skogberg

Event Manager

+358 (0) 40 521 2859

tiina.skogberg@factornova.fi

Creative

Soja

Soja Heino

Designer

+358 (0)40 835 1195

soja.heino@factornova.fi

markkinointipäivät_DSC5613

Riikka Airaksinen

Art Director

+358 (0) 40 752 4833

riikka.airaksinen@factornova.fi

Thomas

Thomas Löfström

Concept Designer

+358 (0) 45 3443044

thomas.lofstrom@factornova.fi

_DSC9548

Jan-Erik Lindroos

3D Designer

+358 (0)40 527 0943

jan-erik.lindroos@factornova.fi

Administration

FactorNova_Tiimikuvat-6

Tarja Helin

CFO

+358 (0)40 512 6550

tarja.helin@factornova.fi

FactorNova_Tiimikuvat-7

Seppo Helin

Chairman of the Board

+358 (0)400 443 966

seppo.helin@factornova.fi

Operative management

FactorNova_Tiimikuvat-8

Mikko Noronen

Managing Director

+358 (0)400 675 227

mikko.noronen@factornova.fi